Fabio Calvetti

Fabio Calvetti
Fabio Calvetti
Fabio Calvetti
Fabio Calvetti
Fabio Calvetti
Fabio Calvetti

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

FABIO CALVETTI (Italien, född 1961) , 2 st handkolorerade grafiska blad, "Wedding Image- Dedication" samt "Woman on a sofa- Abandon", signerade och numrerade 2/50, bildstorlek 20,5 x 20,5 cm.

Inga synliga skador, ej examinerade ur ram.

836820

2020-11-21