Alfred Wetterström oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

4 000 SEK

ALFRED WETTERSTRÖM (1863-1934): Stockholmsmotiv med slottet, signerad och daterad Alf Wetterström -94, olja på duk, ca 85x57 cm

Slitage på ramen

836828

2020-11-20