Klubbat för:
4 600 SEK
4 000 SEK
ALFRED WETTERSTRÖM (1863-1934): Stockholmsmotiv med slottet, signerad och daterad Alf Wetterström -94, olja på duk, ca 85x57 cm
Slitage på ramen
836828
2020-11-20