Väggkarta, P.A. Norstedts & Söners Förlag

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGKARTA , alt. skolkarta, "Europa", P.A. Norstedts & Söners Förlag, Stockholm, 1900-tal, bredd ca 230 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

836833

2020-11-17