David Roberts akvarell 1857

David Roberts akvarell 1857
David Roberts akvarell 1857
David Roberts akvarell 1857
David Roberts akvarell 1857
David Roberts akvarell 1857
David Roberts akvarell 1857
David Roberts akvarell 1857
David Roberts akvarell 1857

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAVID ROBERTS (Skottland 1796-1864): Stadsvy med katedral, signerad och daterad David Robers 1857, ca 65x43 cm

836835

2020-11-08