Sven Lidberg oljemålning

Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): "Kåkar i Mariefred" signerad, olja på pannå, ca 45x54 cm

836839

2020-11-20