Arkitektbord / ritbord Nike
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARKITEKTBORD/RITBORD, "Nike", Eskilstuna, 1900-talets andra hälft, ställbar skiva på hydralfot av metall, ställbar höjd, skivans mått ca 120x80 cm
Ej originalskiva samt ej original justeringshandtag, smärre slitage
836848
2020-11-20