Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LISE HONORÉ, (född 1940): "Papperspåse", guldpatinerad brons, höjd ca 19, bredd 11 cm, signerad samt numrerad 9/50
Minimalt slitage
836850
2020-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här