Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
LISE HONORÉ, (född 1940): "Papperspåse", guldpatinerad brons, höjd ca 19, bredd 11 cm, signerad samt numrerad 9/50
Zustandsbeschreibung
Minimalt slitage
836850
2020-11-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner