Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUDKRONOR, 2 st, silver, K&CG W.H., 1955 samt 1933, höjd ca 6,5 resp. 8 cm, totalvikt ca 137 g
Bruksslitage, repor, märken, något bucklig
836862
2020-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här