Brudkronor silver

Brudkronor silver
Brudkronor silver
Brudkronor silver
Brudkronor silver
Brudkronor silver
Brudkronor silver
Brudkronor silver
Brudkronor silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUDKRONOR, 2 st, silver, K&CG W.H., 1955 samt 1933, höjd ca 6,5 resp. 8 cm, totalvikt ca 137 g

Bruksslitage, repor, märken, något bucklig

836862

2020-11-20