Frimurarglas

Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas
Frimurarglas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRIMURARGLAS, 1900-talets första hälft, graverad dekor, höjd ca 15 cm

Bruksslitage, gravyr, mikronagg

836863

2020-11-20