Tore Strindberg brons

Tore Strindberg brons
Tore Strindberg brons
Tore Strindberg brons
Tore Strindberg brons
Tore Strindberg brons
Tore Strindberg brons
Tore Strindberg brons
Tore Strindberg brons
Tore Strindberg brons
Tore Strindberg brons

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

TORE STRINDBERG (1882-1968), "Ossian Elgström", signerad o daterad Tore Strindberg 1917, gjutarmärkt Herman Bergman fud, brons, höjd ca 25cm

Kuntoraportti

836865

Päivämäärä:

2020-11-20