Tore Strindberg brons
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
TORE STRINDBERG (1882-1968), "Ossian Elgström", signerad o daterad Tore Strindberg 1917, gjutarmärkt Herman Bergman fud, brons, höjd ca 25cm
Kuntoraportti
836865
Päivämäärä:
2020-11-20