Klubbat för:
350 SEK
1 000 SEK
REINHARD ARNESEN (1867-1936): Norskt fjällandskap hus, signerad o daterad R Arnesen -20, olja på duk, ca 36x55 cm
Mindre färgbortfall och skrapmärken i kanterna
836876
2020-11-11