Fruktservis Josef Ekberg Gustavsberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOSEF EKBERG, fruktservis, Gustavsberg, skål samt 12 assietter, diameter ca 18,5-29 cm

Förgyllningsslitage, enstaka mininagg

836878

2020-11-17