Bricka nysilver

Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver
Bricka nysilver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, nysilver, 1900-tal, oval form, Kuylenstiernas vapensköld, ca 37x55 cm

Bruksslitage, repor

836882

2020-11-08