Serveringssvagn funkis

Serveringssvagn funkis
Serveringssvagn funkis
Serveringssvagn funkis
Serveringssvagn funkis
Serveringssvagn funkis
Serveringssvagn funkis

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, funkis 1930/40-tal, kromat stålrör och betsad björk, översta brickan löstagbar, med vitmålade handtag, höjd ca 65, 45x80 cm

Bruksspår, repor och märken, utbytta hjul

836913

2020-11-11