Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, funkis 1930/40-tal, kromat stålrör och betsad björk, översta brickan löstagbar, med vitmålade handtag, höjd ca 65, 45x80 cm
Bruksspår, repor och märken, utbytta hjul
836913
2020-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här