Satsbord sengustaviansk stil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, fanérade i mahogny, listverk och fothylsor i mässing, det stora bordets mått höjd ca 52, 60x40 cm
Smärre ytskador o märken
836925
2020-11-10