Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Miranda", fåtölj, 1960-/70-tal, stomme av skiktlimmat böjträ av bok, klädd med grå plysch, sitthöjd ca 38 cm
Bruksslitage, omklädd
836926
2020-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här