Bruno Mathsson fåtölj Miranda

Bruno Mathsson fåtölj Miranda
Bruno Mathsson fåtölj Miranda
Bruno Mathsson fåtölj Miranda
Bruno Mathsson fåtölj Miranda
Bruno Mathsson fåtölj Miranda
Bruno Mathsson fåtölj Miranda
Bruno Mathsson fåtölj Miranda
Bruno Mathsson fåtölj Miranda
Bruno Mathsson fåtölj Miranda
Bruno Mathsson fåtölj Miranda
Bruno Mathsson fåtölj Miranda
Bruno Mathsson fåtölj Miranda
Bruno Mathsson fåtölj Miranda
Bruno Mathsson fåtölj Miranda
Bruno Mathsson fåtölj Miranda
Bruno Mathsson fåtölj Miranda

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Miranda", fåtölj, 1960-/70-tal, stomme av skiktlimmat böjträ av bok, klädd med grå plysch, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage, omklädd

836926

2020-11-20