Vacheron Constantin Royal Chronometre herrur
Klubbat för:
56 000 SEK
Utropspris
55 000 SEK
VACHERON CONSTANTIN, armbandsur, Royal Chronomètre, 18 k guld, 1950-tal, manuell, plexiglas, refnr. 6105, boettnr. 352547, verknr. 508980, cal P1008/BS, Geneva Seal, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 35 mm
"Selection, klockor"
Visas på begäran
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glasring behöver fixeras, repor
836929
2020-11-29