Vacheron Constantin Royal Chronometre herrur

Klubbat för:

56 000 SEK

Utropspris

55 000 SEK

VACHERON CONSTANTIN, armbandsur, Royal Chronomètre, 18 k guld, 1950-tal, manuell, plexiglas, refnr. 6105, boettnr. 352547, verknr. 508980, cal P1008/BS, Geneva Seal, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 35 mm

"Selection, klockor"

Visas på begäran

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glasring behöver fixeras, repor

836929

2020-11-29