Soffbord marmor

Soffbord marmor
Soffbord marmor
Soffbord marmor
Soffbord marmor
Soffbord marmor
Soffbord marmor

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, skiva i marmor, underrede i rostfritt stål, bordsskiva i Rosso Levanto-marmor, höjd ca 42, 140x75 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

836950

2020-11-11