Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIEDESTAL, omkring 1900, gips, imitationsmåleri, höjd ca 111 cm
Slitage, spricka, kantnagg
836955
2020-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här