Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIOTR ZOLKIEWSKI (född 1968): Landskapsmotiv, signerad och daterad 2014, olja på pannå, etiketter a tergo, ca 16x36 cm, bok meföljer
Bokens pärm med veck
836964
2020-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här