Piotr Zolkiewski oljemålning

Piotr Zolkiewski oljemålning
Piotr Zolkiewski oljemålning
Piotr Zolkiewski oljemålning
Piotr Zolkiewski oljemålning
Piotr Zolkiewski oljemålning
Piotr Zolkiewski oljemålning
Piotr Zolkiewski oljemålning
Piotr Zolkiewski oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIOTR ZOLKIEWSKI (född 1968): Landskapsmotiv, signerad och daterad 2014, olja på pannå, etiketter a tergo, ca 16x36 cm, bok meföljer

Bokens pärm med veck

836964

2020-11-09