Advent Georg Jensen Ljushållare för gran 6 st

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

GEORG JENSEN, ljushållare för gran, 6 st, formgivna av Andreas Mikkelsen, förgylld mässing, dekor med hjärtan, gran och gås, i orignaletui

Fint bruksskick.

836965

2020-11-29