Stolar empire 1800-tal

Stolar empire 1800-tal
Stolar empire 1800-tal
Stolar empire 1800-tal
Stolar empire 1800-tal
Stolar empire 1800-tal
Stolar empire 1800-tal
Stolar empire 1800-tal
Stolar empire 1800-tal
Stolar empire 1800-tal
Stolar empire 1800-tal
Stolar empire 1800-tal
Stolar empire 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, empire, 1800-tal, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, kompletteringar

836966

2020-11-17