Bertil Fridhagen bokhylla
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, bokhylla, Bodafors, 1960-tal, fanérad i teak, svartlackerade kortsidor med dekor av mässing, underdel med skjutdörrar, höjd ca 150, 80x40 cm
Smärre slitage, repor och märken
836967
2020-11-09