Bertil Fridhagen bokhylla

Bertil Fridhagen bokhylla
Bertil Fridhagen bokhylla
Bertil Fridhagen bokhylla
Bertil Fridhagen bokhylla
Bertil Fridhagen bokhylla
Bertil Fridhagen bokhylla
Bertil Fridhagen bokhylla
Bertil Fridhagen bokhylla

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, bokhylla, Bodafors, 1960-tal, fanérad i teak, svartlackerade kortsidor med dekor av mässing, underdel med skjutdörrar, höjd ca 150, 80x40 cm

Smärre slitage, repor och märken

836967

2020-11-09