Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
TABURETT, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, träskuren bronserad dekor, textilklädsel, höjd ca 50, 43x68 cm
Bruksslitage
836984
2020-11-09