Taburett i gustaviansk stil

Taburett i gustaviansk stil
Taburett i gustaviansk stil
Taburett i gustaviansk stil
Taburett i gustaviansk stil
Taburett i gustaviansk stil
Taburett i gustaviansk stil
Taburett i gustaviansk stil
Taburett i gustaviansk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

TABURETT, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, träskuren bronserad dekor, textilklädsel, höjd ca 50, 43x68 cm

Bruksslitage

836984

2020-11-09