Spegel
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, empirestil, 1800-talets slut, överstycke med dekor i form av kvinna med vindruvsklase, förgylld, brosnerad samt bemålad, höjd ca 72 cm
Spricka i krönet, krackelyr, färgbortfall, slitage, nagg
836995
2020-11-11