Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, empirestil, 1800-talets slut, överstycke med dekor i form av kvinna med vindruvsklase, förgylld, brosnerad samt bemålad, höjd ca 72 cm

Spricka i krönet, krackelyr, färgbortfall, slitage, nagg

836995

2020-11-11