Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SIDOBORD, tidigt 1900-tal, enklare skuren dekor, bemålad samt bronserad, höjd ca 75 samt 68x41 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg, krackelyr, färgbortfall, slitage
837001
2020-11-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner