Kabinettskåp
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KABINETTSKÅP, 1900-talets mitt, i hyllplan samt 4 lådor, fanér i bla björk, betsta och me svärtade detaljer samt knoppar och dekortaiva nyckelplåtar i metall, nyckel finns, höjd ca 130,5 samt 86x38 cm
Några fanér och polityrskador, repor, bruks och åldersrelaterat slitage
837015
2020-11-12