Kabinettskåp

Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp
Kabinettskåp

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KABINETTSKÅP, 1900-talets mitt, i hyllplan samt 4 lådor, fanér i bla björk, betsta och me svärtade detaljer samt knoppar och dekortaiva nyckelplåtar i metall, nyckel finns, höjd ca 130,5 samt 86x38 cm

Några fanér och polityrskador, repor, bruks och åldersrelaterat slitage

837015

2020-11-12