Fleischmann lok, vagnar och räls

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FLEISCHMANN, 1900-talets andra hälft, bestående bl.a av 1 lok HO 1333, 2 vagnar HO 1415, 1 vagn HO 1414, diverse passagerar och godsvagnar, transformatorer och ett stort parti räls, mycket i originalkartong

Zustandsbeschreibung

Ej funktionstestad, bruksslitage

837017

2020-11-09