Byrå
2020-11-12
837018
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, Art deco, 1930/40-tal, 4 lådor, fanér i björk, svärtad dekor, knoppar i plast, nyckel finns, höjd ca 69 samt 90x45,5 cm
Stötmärken, repor, slitage