Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, Art deco, 1930/40-tal, 4 lådor, fanér i björk, svärtad dekor, knoppar i plast, nyckel finns, höjd ca 69 samt 90x45,5 cm

Stötmärken, repor, slitage

837018

2020-11-12