Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA, 1940-tal, 2 flyttbara hyllplan, fanér i björk samt betsad furu, höjd ca 83 samt 120x26 cm

Fläckar, stötmärken, repor, slitage

837020

2020-11-12