Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

6 800 SEK

2 500 SEK

IKON, Ryssland, 1800-talets slut, motiv med heliga personer, tempera och olja samt förgyllning på pannå, ca 35,5x31 cm

Nagg, ett stort i pannån, slitage, färgbortfall, stötmärken, slitage, karckelyr

837022

2020-11-11