Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
CLUBFÅTÖLJ, 1930/40-tal, ben i betsat lövträ, stoppad och klädd i brunt skinn, pärlspikad, sitthöjd ca 43, djup ca 72
Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage
837027
2020-11-12