Clubfåtölj

Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

CLUBFÅTÖLJ, 1930/40-tal, ben i betsat lövträ, stoppad och klädd i brunt skinn, pärlspikad, sitthöjd ca 43, djup ca 72

Omfattande bruks och åldersrelaterat slitage

837027

2020-11-12