Carl Malmsten matsalsgrupp Herrgården
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Herrgården", matsalsgrupp, 11 dlr, Bodafors, mahogny, brännmärkta, bestående av matbord, med 2 iläggsskivor, 9 stolar, 1 karmstol, sitthöjd ca 44 cm, bordets höjd ca 74, 140x100 cm, 2 iläggsskivor á 55 cm
Bruksslitage, repor, stötmärken, en stol lagad
837030
2020-11-09