Carl Malmsten skåp

Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Herrgården", skåp, Bodafors, tvådelat, fanérat i mahogny, brännmärkt, höjd ca 185, 100x38 cm, nyckel finns

Smärre slitage, delvis blekt, repor

837031

2020-11-09