Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Herrgården", skåp, Bodafors, tvådelat, fanérat i mahogny, brännmärkt, höjd ca 185, 100x38 cm, nyckel finns
Smärre slitage, delvis blekt, repor
837031
2020-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här