Lars Herder oljemålning

Lars Herder oljemålning
Lars Herder oljemålning
Lars Herder oljemålning
Lars Herder oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS HERDER (1923-1976): Motiv från inre hamnen i Helsingborg, signerad Lars Herder, olja på duk, ca 23 x 32 cm

837051

2020-11-09