Spegel med konsol nyrenässans

Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans
Spegel med konsol nyrenässans

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

SPEGEL MED KONSOL, 1800-talets slut, nyrenässans, mahognyfanér, total höjd ca 205 cm

Slitage, märken

837057

2020-11-09