Fåtölj 1900-tal

Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal
Fåtölj 1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, , klädd i Josef Franks kretong ´Mirakel´ formgiven 1920-tal, sitthöjd ca 43 cm, B ca 75 cm

Textil solblekt, ett framben löst samt lagat

837070

2020-11-09