Mask Burkina Faso

Mask Burkina Faso
Mask Burkina Faso
Mask Burkina Faso
Mask Burkina Faso
Mask Burkina Faso
Mask Burkina Faso

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

MASK, Burkina Faso, 1900-tal, skuren i trä, bemålad, växtfiber, textil, höjd ca 51 cm

Slitage

837072

2020-11-09