Marja Hakala 4 st litografier

Marja Hakala 4 st litografier
Marja Hakala 4 st litografier
Marja Hakala 4 st litografier
Marja Hakala 4 st litografier
Marja Hakala 4 st litografier
Marja Hakala 4 st litografier
Marja Hakala 4 st litografier
Marja Hakala 4 st litografier
Marja Hakala 4 st litografier
Marja Hakala 4 st litografier
Marja Hakala 4 st litografier
Marja Hakala 4 st litografier
Marja Hakala 4 st litografier
Marja Hakala 4 st litografier

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

MARJA HAKALA (född 1947) 4 st färglitografier, signerade samt daterade -01, 1/1, ca 15x11 cm

837074

2020-11-22