Kartor 2 st 1800-talets slut
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARTOR (2), 1800-talets slut, "Political maps", litografier, separattryck ur tidningen Nebelspalter, Zürich, nr 15 och 45, Verlag von Caesar Schmidt, ca 36x58, 38x55 cm
Lagerfläckar, svaga veck, kantskador
837076
2020-11-09