Kartor 2 st 1800-talets slut

Kartor 2 st 1800-talets slut
Kartor 2 st 1800-talets slut
Kartor 2 st 1800-talets slut
Kartor 2 st 1800-talets slut

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARTOR (2), 1800-talets slut, "Political maps", litografier, separattryck ur tidningen Nebelspalter, Zürich, nr 15 och 45, Verlag von Caesar Schmidt, ca 36x58, 38x55 cm

Lagerfläckar, svaga veck, kantskador

837076

2020-11-09