Prydnadsurna

Prydnadsurna
Prydnadsurna
Prydnadsurna
Prydnadsurna
Prydnadsurna
Prydnadsurna
Prydnadsurna
Prydnadsurna
Prydnadsurna
Prydnadsurna
Prydnadsurna
Prydnadsurna

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

URNA, empirstil 1800-tal, onyx, porfyr, förgylld metallmontering i form av vinranka, bockhuvuden och kotte, höjd ca 34 cm

Bruksslitage, lagningar, nagg

837078

2020-11-09