Kaffekanna porslin

Kaffekanna porslin
Kaffekanna porslin
Kaffekanna porslin
Kaffekanna porslin
Kaffekanna porslin
Kaffekanna porslin
Kaffekanna porslin
Kaffekanna porslin
Kaffekanna porslin
Kaffekanna porslin
Kaffekanna porslin
Kaffekanna porslin
Kaffekanna porslin
Kaffekanna porslin

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFEKANNA, 1700/1800-tal, Kina, porslin, dekor i underglasyrblått, höjd ca 23 cm

Lock med lagning, förgyllning saknas

837079

2020-11-09