Klubbat för:
170 EUR
Utropspris
300 EUR
KRISTIAN KROKFORS (född 1952): (2) serigrafier "två toppar", "blå toppar", signerade samt daterade -98, numrerade 36/70, 25x44 cm
837089
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här