Kristian Krokfors serigrafier

Kristian Krokfors serigrafier
Kristian Krokfors serigrafier
Kristian Krokfors serigrafier
Kristian Krokfors serigrafier
Kristian Krokfors serigrafier
Kristian Krokfors serigrafier
Kristian Krokfors serigrafier
Kristian Krokfors serigrafier
Kristian Krokfors serigrafier
Kristian Krokfors serigrafier
Kristian Krokfors serigrafier
Kristian Krokfors serigrafier

Klubbat för:

170 EUR

Utropspris

300 EUR

KRISTIAN KROKFORS (född 1952): (2) serigrafier "två toppar", "blå toppar", signerade samt daterade -98, numrerade 36/70, 25x44 cm

837089

2020-11-22