Klubbat för:
500 EUR
Utropspris
200 EUR
KRISTIAN KROKFORS (född 1952) "trädgård 2", signerad samt daterad -96, serigrafi, tait. vedos IX/X, 42x29 cm
837099
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här